“Wanda Nara, Galatasaraylı Mauro Icardi’yi evden kovdu” iddiası

Galatasaray’ın Paris Saint-Germain’den (PSG) kiralık olarak transfer ettiği Mauro Icardi‘nin, Arjantin’de eski eşi Wanda Nara tarafından meskenden kovulduğu argüman edildi.

Galatasaray’ın dönem başında takımına kattığı Mauro Icardi’nin özel hayatıyla ilgili savlar bitmek bilmiyor.

Merkezi Arjantin’in başşehri Buenos Aires’te bulunan El Trece TV’de Socios del espectaculo programında sunucu Adrian Pallares, Arjantinli yıldız ile ilgili olarak, “Icardi, Türkiye’de ne dedi?” kelamlarıyla konuşmaya başladı.

Pallares, Icardi’nin Galatasaray’a sakatlığı olduğunu ve tedavi için ülkesi Arjantin’e gitmek istediğini söylediğini tabir ettikten sonra, programda yer alan bir öbür isim, Gazeteci Rodrigo Lussich, “Türk kaynaklarına nazaran Mauro Icardi bir sakatlık yaşadı ve tedavi olmak için Arjantin’e geldi” diye konuştu.

Fanatik’in derlerdiği habere nazaran Mauro Icardi ile eşi Wanda Nara’nın çalkantılı hayatı gündem olmaya devam ediyor. İkiliyle ilgili Arjantin’den yeni bir tez daha gündeme oturdu.

Tiempo’da yer alan habere nazaran; Icardi, geçen günlerde Arjantin’e gidince Wanda Nara ile birlikte kullandıkları Santa Barbara’daki meskeninde kalmak istedi.

Haberde, Icardi’nin meskende kalmasına karşı çıkan Wanda Nara’nın 29 yaşındaki oyuncuyu kovduğu argüman edildi. Öte yandan Arjantinli golcünün bir arkadaşının konutunda kaldığı söz edildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir