Teksüt, Bandırmaspor Kulübü’nün yeni isim sponsoru oldu


Türkiye’nin en köklü süt ve süt ürünleri firmalarından Teksüt, Spor Toto 1.Ligi’nde mücadele eden Bandırmaspor Kulübü’nün resmi isim ve göğüs sponsoru oldu.

Eski adıyla Beyçimento Bandırmaspor Kulübü, Spor Toto 1.Ligi’nde 2023-2024 sezonundan itibaren Teksüt Bandırmaspor adıyla mücadele edecek. Teksüt Bandırmaspor sponsorluk anlaşması imza töreni ve yeni logo tanıtımı, Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, Teksüt Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Özmen ve Teksüt Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez’in katılımıyla 13 Temmuz 2023 Perşembe günü Bandırmaspor Cinçukuru  Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

2023 – 2024 sezonundan başlamak üzere 2+1 yıllık bir anlaşmayı kapsayan imza töreninde konuşan Teksüt Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, ‘‘Bugün buraya gelerek bu mutlu ve gururlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için kulübüm ve camiamız adına şükranlarımı sunarım. Bugün burada Türkiye’nin, bölgemizin güzide iki markasının iş birliğini duyurmak için bir aradayız. Öncelikle sizlerin huzurunda Teksüt ailesine futbol camiamıza hoş geldiniz demek istiyorum. Cevdet Arınık başta olmak üzere tüm Teksüt ailesine teşekkür ediyorum.” dedi. 

 

Güçlü Takım, Güçlü Şehir, Güçlü Destek

Onur Göçmez şöyle devam etti: “Türkiye’de ve dünyada marka olmuş Teksüt ile 58 yıllık tarihinde gençlerimize yaptığı yatırım ve Türk sporuna vermiş olduğu katkı ile spor camiasının takdirini kazanmış Bandırmaspor kulübümüzün isim sponsorluğu anlaşmasını sizlerin huzurunda imza altına almaktan kıvanç duyuyoruz. Resmi isim sponsorumuz olan Teksüt markasını ilk günkü heyecan ve istek ile en iyi şekilde temsil edeceğimize ve bu iki çok değerli markanın birbirlerine büyük değer katacağına yürekten inanıyorum. Sloganımız, Güçlü Takım, Güçlü Şehir, Güçlü Destek. Teksüt ile gücümüze güç katacağımıza, camiamıza başarılar yaşatacağımıza inanıyoruz.” 

Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık konuşmasında şunları söyledi. Spor Toto 1.Ligi’nde mücadele eden Bandırmaspor Kulübü’ne destek olmaktan, Teksüt olarak adımızı vermekten bir Balıkesirli, Gönenli olarak gurur duyuyoruz. Bandırmaspor’un gücüne güç katmaya geldik. Teksüt olarak ürettiğimiz ürünler ile sağlıklı nesillerin yetişmesine, her yaş grubundan insanın dengeli beslenmesine katkı sağlıyoruz. Bu bölgede üretilen değeri ve Teksüt lezzetini tüm Türkiye’ye ve dünyanın 4 kıtasında 43 ülkeye taşıyoruz. Şimdi yeni bir sorumluluğumuz, yeni hedeflerimiz ve yeni bir bayrağımız var. Teksüt Bandırmaspor olarak mücadele verdiğimiz her alanda bize yakışanın, elimizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşacağız.” 

“Teksüt Türkiye’nin en köklü süt ve süt ürünleri firması olarak 1956 yılından beri, 67 yıldır halkımıza hizmet veriyor. Türkiye ve dünyanın farklı coğrafyalarına kaliteden ödün vermeden değer üretiyoruz. En iyiyi üretmek en kaliteliyi sunmak ve ülkemize katma değer yaratmak için çalışıyoruz. Bu nedenle şehrimize, bölgemize, bu toprağın insanlarına  hizmet sunmak, günü geldiğinde destek olmak, elini taşın altına koymak bizler için bir görevdir.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir