Bursa’da istek şarkı magandaları dehşet saçtı!

Bursa’da bir cümbüş yerinde 10 kişi, istekte bulundukları parçayı 2. defa çalmadığı gerekçesiyle tartıştıkları müzisyeni öldüresiye dövdüler.

Olay, Mudanya ilçesinin Eşkel semtindeki bir cümbüş yerinde meydana geldi. Teze nazaran, Yere gelen 10 kişilik küme, o sırada sahnede olan müzisyen Özkan Süslerer’den 2. kere tıpkı parçayı çalmasını istedi. Müzisyen Süslerer ise çiftetelliyi biraz vakit geçtikten sonra tekrar çalacağını belirtti. Bunun üzerine 10 kişilik küme, müzisyenle kelamlı olarak tartışmaya başladı. Yer çalışanları ile müşterilerinin ortaya girmesiyle kelamlı tartışma sonlandırıldı.

MOLAYA ÇIKMASINI BEKLEDİLER

Saldırganlar sahnedeki çalışanların bir müddet molaya çıkmasını bekledi. Bu esnada Özkan Süslerer’in molaya çıktığını gören 10 kişi art bahçede yakaladığı müzisyeni öldüresiye dövdü. Olayı gören yer çalışanları hengameyi tekrar ayırırken, durumu 112 Acil Davet Merkez’ine bildirdi. İhbar üzerine gelen sıhhat vazifelileri kaburgası kırılan ve yüzü tanınmayacak hâle gelen Süslerer’i hastaneye sevk ederken, jandarma takımları yaşanan olayla ilgili tahkikat başlattı.

Ölümden döndüğünü belirten 3 çocuk babası müzisyen Süslerer, “Oyun havası çalıyorduk. Yaklaşık 10 dakika sonra sanatkarın gelmesiyle müziğe orta verdik. Daha sonra yanıma sahnede oyun oynayan müşterilerden biri geldi ve bana birebir parçayı bir kere daha çalmamı söyledi. Tekrar çiftetelli çalmamı istediler. Ben de bir süre sonra tekrar çalacağımı belirttim. Akabinde benimle küfürlü konuşmaya başladı. Ben tekrar sabırlı davranıp bir şey demedim. Sonra bu 10 kişi bana pusu kurdular. Mola yapmamı beklemişler. Mola yapmak için art bahçeye çıkınca bir anda darp etmeye başladılar. Bir türlü kaçamadım. Kaburgamda kırık ve omzumda çıkık oluştu. 3 gündür işe gidemiyorum. Bu bireylerden şikayetçiyim. 2 telefonum da kırıldı” diye konuştu.

Jandarma takımları güvenlik kamerasından tespit ettiği zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir